Inzerce a reklama

Přilákejte více zákazníků

Chcete přivést více strávníků do vaší restaurace, nové hosty do hotelu nebo potřebujete zvýšit návštěvnost na internetových stránkách? Ideálním řešením pro vás může být právě reklama na našem portálu.

Oslovte správné publikum ve správnou chvíli

Pořádáte akci určenou pro veřejnost a chcete oslovit co největší počet potencionálních návštěvníků? Náš systém dokáže naplánovat reklamu přesně ve chvíli, kdy potřebujete.

Inzerujte ve svém okolí

Díky nám můžete zacílit reklamu na zákazníky v konkrétním městě a přilehlém okolí. Specifikace našeho portálu zajistí přísun potencionálních zákazníků přímo v konkrétní lokalitě.

Oslovte zákazníky v různých zařízeních

V dnešním světe je nevyhnutelné inzerovat na všech zařízeních, která mají zákazníci k dispozici. S námi budete vidět na počítačích, v noteboocích, tabletech i mobilech.

Začněte s reklamou ještě dnes

Ať už chcete přilákat nové návštěvníky na web, zvýšit prodej či přimět zákazníky, aby vás kontaktovali a vraceli se k vám, řešením pro vás je inzerce na našem portálu. Stačí nám jen napsat, určit rozpočet a rozhodnout, kde by se měla reklama zobrazovat. Rádi vám pomůžeme s návrhem a realizací reklamy.

Pro nezávaznou kalkulaci nám napište na reklama@naselitomysl.cz

Technické zajištění reklamy

Webnia.cz - tvorba webových stránek LitomyšlDoporučte Inzerce a reklama
Novinky emailem

Jsme na Facebooku

Více než 2.000 fanoušků!