O portálu

Co to je za projekt?

Turisticko-informační portál města Litomyšl, který přináší zajímavé informace obyvatelům, ale též návštěvníkům a příznivcům tohoto města.

Najdete zde spoustu zajímavých a užitečných novinek, které hýbou děním ve městě. Důležitou součástí portálu je i kalendář akcí, kde získáte nejširší přehled o pořádaných akcích a kulturních i sportovních událostech.

Velmi důležitá otázka pro každého z nás je: „Kde jíst a pít?“. I na to portál odpoví. U nás si můžete prohlédnout seznam zajímavých restauračních zařízení ve městě Litomyšl. U každého podniku najdete kompletní informace, které vám zaručeně pomohou ve výběru té správné restaurace. V rozhodování Vám může pomoci nabídka služeb, fotogalerie zařízení, adresa, mapa nebo kontaktní informace pro možnost rezervace. 

Pokud řešíte otázku, kam složit hlavu, tak i vám bude sloužit podobný seznam, jako u restaurací a barů. Chceme, aby náš portál sloužil jako místo, kde si budete moci vyměňovat své názory a zkušenosti s litomyšlskými podniky, proto u každého zařízení máte možnost využít funkci, díky které budete moci restauraci, kavárnu, hotel, penzion nebo jiné kulturní či sportovní zařízení hodnotit.

Jistě zajímavou sekcí jsou články. Zde najdete autorské texty, které budou psány nejen redakcí portálu Naše Litomyšl, ale především samotnými obyvateli města Litomyšl. 

Kdo za tím stojí?

Portál je nezávislým a politicky nestranným projektem, který provozují lidé, kterým není dění v Litomyšli lhostejné. Pokud mezi ně patříte i vy, tak neváhejte a kontaktujte nás.

Naše cíle?

Cílem tohoto portálu je informovat širokou veřejnost o kulturním a sportovním životě v Litomyšli. Vítána je i prezentace a propagace různých zájmových skupin, kroužků, seminářů, neziskových organizací a občanských sdružení.

Jak se zapojit?

Zaujal vás tento portál a rádi byste se podíleli na jeho provozu a vývoji? Vážíme si každé spolupráce a rádi pro vás nalezneme vhodné využití. Pokud máte zájem o navázání spolupráce, napište nám na emailovou adresu info@naselitomysl.cz.

Technické zajištění

Webnia.cz - tvorba webových stránek LitomyšlDoporučte O portálu
Novinky emailem

Jsme na Facebooku

Více než 2.000 fanoušků!