Spuštění internetového portálu Naše Litomyšl

28.9.2014 19:25

Vážení návštěvníci,

velice nás těší, že jste si našli cestu a zavítali jste na nový turisticko-informační portál města Litomyšl, který přináší zajímavé informace obyvatelům, ale též návštěvníkům a příznivcům tohoto města.Téměř dva měsíce jsme pro Vás připravovali současnou verzi stránek, které si právě prohlížíte. Ač jsme dělali co jsme mohli, může se stát, že se Vám zobrazí nějaká chyba. Budeme rádi, když nás upozorníte tak, abychom tuto chybu mohli odstranit. Najdete zde spoustu zajímavých a užitečných novinek, které hýbou děním ve městě. Důležitou součástí portálu je i kalendář akcí, kde získáte nejširší přehled o pořádaných akcích a kulturních i sportovních událostech.

Velmi důležitá otázka pro každého z nás je: „Kde jíst a pít?“. I na to vám portál odpoví. U nás si můžete prohlédnout seznam zajímavých restauračních zařízení ve městě Litomyšl. U každého podniku najdete komplexní informace o každém zařízení. Ať už je to nabídka služeb, fotogalerie zařízení, adresa a mapa nebo kontaktní informace pro možnost rezervace.

Pokud řešíte otázku, kam složit hlavu, tak i vám bude sloužit podobný seznam, jako u restaurací a barů. Chceme, aby náš portál sloužil jako místo, kde si budete moci vyměňovat své názory a zkušenosti s litomyšlskými podniky, proto u každého zařízení máte možnost využít funkci, díky které budete restauraci, kavárnu, hotel, penzion nebo jiné kulturní či sportovní zařízení hodnotit.

Jistě zajímavou sekcí jsou články. Zde najdete autorské texty, které budou psány nejen redakcí portálu Naše Litomyšl, ale především samotnými obyvateli tohoto města. Cílem tohoto portálu je informovat širokou veřejnost o kulturním a sportovním životě v Litomyšli. Vítána je i prezentace a propagace různých zájmových skupin, kroužků, seminářů, jednot a občanských sdružení.

Zaujal vás tento portál a rádi byste se podíleli na jeho provozu a vývoji? Vážíme si každé nabídnuté spolupráce a rádi pro vás nalezneme vhodné využití, které vás zaručene bude bavit.

Technické zajištění

Webnia.cz - tvorba webových stránek Litomyšl


Doporučte článek Spuštění internetového portálu Naše Litomyšl
Novinky emailem

Jsme na Facebooku

Více než 2.000 fanoušků!