Městský stadion Černá hora

Hodnocení:
Hodnocení: 4.3 z 5
Hodnoceno: 3x
Adresa

U Plovárny 1061 570 01

Telefon:

+420 461 612 179

Web:

www.mslit.cz

MHD zastávka

Zimní stadion

Parkování

Parkování v objektu

Městský stadion Černá hora

Městský stadion v Litomyšli po rekonstrukci získal umělý povrch polytan "M", nové lavičky, stupně - tribunu ve svahu, zábradlí, závlahu zelených ploch. 

Předmětem další fáze dostavby tohoto areálu byla výstavba objektu tribuny včetně zastřešení. Součástí této fáze byla také rekonstrukce komunikací na stadionu, vybudování vrhačského kruhu, doplnění tribuny ve svahu, zábradlí mezi jednotlivými hřišti, rekonstrukce oplocení. Nově vybudovaná tribuna na dolním hřišti vytvořila komplexní řešení pro umístění diváků pro fotbalové hřiště i atletické disciplíny a současně sociální zázemí pro sportovce i diváky.

Přízemí tribuny obsahuje 6 šaten se sociálním zařízením, skladovací prostory, ošetřovnu, sociální zařízení a garáže pro techniku na údržbu ploch. Na tribunu se vejde 528 sedících a 104 stojící diváci.


Městský stadion Černá hora na mapě


Doporučte Městský stadion Černá hora

Chcete zviditelnit toto zařízení?

Chcete přivést více návštěvníků do tohoto zařízení? Ideálním řešením pro vás může být právě zviditelnění tohoto zařízení. Díky nám můžete zacílit reklamu na zákazníky přímo v Litomyšli a přilehlém okolí. Specifikace tohoto portálu zajistí přísun potencionálních zákazníků přímo v konkrétní lokalitě.

Novinky emailem

Jsme na Facebooku

Více než 2.000 fanoušků!