Sportovní centrum

Hodnocení:
Hodnocení: 4 z 5
Hodnoceno: 9x
Adresa

U Plovárny 1152 570 01 Litomyšl

Telefon:

+420 732 908 499

Web:

www.sportcentrum…

MHD zastávka

Plovárna

Parkování

Parkování v objektu

Facebook:

Sportovní centrum

Sportovní centrum

Sportovní centrum Litomyšl nabízí široké spektrum sportovních aktivit v pevné hale i venku. Pevná hala podle návrhu brněnských architektů Hrůši a Pelčáka byla otevřena v areálu v Líbánkách na podzim roku 1999, přístavba s bowlingem v zimě roku 2001.Moderní design haly doplňuje abstraktní umění Petra Kvíčaly. I tato rarita může být dobrým důvodem k vycházce Líbánkami.

Jde o sportovní halu s jedním tenisovým dvorcem v pevné hale, třemi squashovými dvorci a se čtyřmi bowlingovými drahami. Hala nabízí nezbytné zázemí šaten se sprchami, ale také velmi příjemnou společenskou místnost s možností občerstvení a půjčovnu sportovního náčiní na squash, tenis i bowlingovou obuv. K vysokému standardu patří i bezbariérový přístup. Venkovní areál tvoří  čtyři antuková volejbalová hřiště, šest antukových tenisových kurtů a jednu cvičnou stěnu.

Otevírací doba

Pondělí až Neděle 10:00 - 22:00

Galerie


Sportovní centrum na mapě


Doporučte Sportovní centrum

Chcete zviditelnit toto zařízení?

Chcete přivést více návštěvníků do tohoto zařízení? Ideálním řešením pro vás může být právě zviditelnění tohoto zařízení. Díky nám můžete zacílit reklamu na zákazníky přímo v Litomyšli a přilehlém okolí. Specifikace tohoto portálu zajistí přísun potencionálních zákazníků přímo v konkrétní lokalitě.

Novinky emailem

Jsme na Facebooku

Více než 2.000 fanoušků!