Dance Club u Kolji

Hodnocení:
Hodnocení: 4.3 z 5
Hodnoceno: 6x
Adresa

Mařákova 365 570 01 Litomyšl

Telefon:

+420 774 450 221

Web:

www.clubukolji.cz

MHD zastávka

Autobusové nádraží

Parkování

Parkování v objektu

Facebook:

Dance Club u Kolji

Dance Club u Kolji

Dance Club u Kolji se nachází na ulici Mařákova, přímo vedle restaurace U Kolji. V designovém prostoru s kapacitou 110 míst k sezení je vytvořena atmosféra špičkového klubu dostupná širokému spektru návštěvníků. Těšit se můžete na rozmanitou programovou nabídku a pestrou nabídku míchaných nápojů. Pevně věříme, že si zde každý najde svůj programový směr od večerů u poklidné klubové hudby přes taneční večery, House Party, Oldies Party a zábavné vystoupení bavičů.

Programovými hvězdami jsou pravidelné House music Akce Mafia Crew a Houseland. Tyto večery jsou velice populární a mluví se o nich po celém území východních čech. Spolupracujeme s hotelem Aplaus. V případě zájmu se můžete v tomto hotelu ubytovat a vychutnat si překrásné interiéry a profesionální servis. Parkování je umožněno na vlastním nezpoplatněném parkovišti s kapacitou 17 míst.

Dostupné služby

  Nápoje
  Káva
  Rezervace
  Rezervace web
  Pro skupiny
  Catering
  Venkovní posezení
  Obsluha
  Platba kartou
  Wi-Fi připojení
  Bezbariérové
  Parkování
  Televize
  Pořádání akcí
  Nekuřácká část
  Kuřácká část

Dance Club u Kolji na mapě


Doporučte Dance Club u Kolji

Chcete zviditelnit toto zařízení?

Chcete přivést více návštěvníků do tohoto zařízení? Ideálním řešením pro vás může být právě zviditelnění tohoto zařízení. Díky nám můžete zacílit reklamu na zákazníky přímo v Litomyšli a přilehlém okolí. Specifikace tohoto portálu zajistí přísun potencionálních zákazníků přímo v konkrétní lokalitě.

Novinky emailem

Jsme na Facebooku

Více než 2.000 fanoušků!