Sauna Litomyšl

Hodnocení:
Hodnocení: 5 z 5
Hodnoceno: 2x
Adresa

Trstěnická 628 Litomyšl 570 01

Telefon:

+420 777 947 718

Web:

www.areal-sokolovna…

MHD zastávka

Smetanovo náměstí

Parkování

V blízkosti

Facebook:

Sauna Litomyšl

Sauna Litomyšl

Saunování není jen očistou těla, ale i balzámem pro duši. To věděli Seveřané již před dvěma tisíci lety. Především v chladných dnech bychom si měli na saunu najít čas, a to i v případě, že ji máme trochu  z ruky.

Ideální prevencí proti řadě nemocí je pobyt v sauně. Ten navíc posiluje imunitní systém. A ten není v zimě nikdy dost pevný. Kromě detoxikace organismu uvolňuje pravidelný pobyt v sauně oběhový, dýchací i kožní systém. Prohřívání také tlumí bolesti a působí proti nespavosti.

Ve chvíli, kdy se naše tělo ocitne v sauně, tj. ve vysoké teplotě, spustí horečnou činnost ve snaze tento teplotní rozdíl vyrovnat. Cévy se rozšiřují a tím se několikanásobně zvýší přívod krve do kůže. Výsledkem je ustupování bolesti kloubů a svalů a celková regenerace orgánů.

To platí ale jen v případě, že saunu navštěvujeme pravidelně a dodržujeme zásady správného saunování.

Než se poprvé vydáte do sauny, poraďte se s lékařem, zda váš zdravotní stav extrémní střídání teplot zvládne. Především pro ty, kdo trpí onemocněním srdce nebo cév, je saunování nevhodné. Vynechat byste ho měli také v případě, že trpíte zánětem dýchacích cest, máte zvýšenou

 

Sauna Litomyšl na mapě


Doporučte Sauna Litomyšl

Chcete zviditelnit toto zařízení?

Chcete přivést více návštěvníků do tohoto zařízení? Ideálním řešením pro vás může být právě zviditelnění tohoto zařízení. Díky nám můžete zacílit reklamu na zákazníky přímo v Litomyšli a přilehlém okolí. Specifikace tohoto portálu zajistí přísun potencionálních zákazníků přímo v konkrétní lokalitě.

Novinky emailem

Jsme na Facebooku

Více než 2.000 fanoušků!